Účetní služby

Nabízíme jistotu profesionálního zpracování Vašeho účetnictví.

Pravidelné zpracování účetnictví

Vaše doklady zaslané elektronicky nebo svozem zapracujeme do účetního systému dle požadovaných termínů (některé firmy požadují on-line zpracování, jiným stačí 1x týdně nebo měsíčně).

Účetní systém zdarma

Pro naše klienty nabízíme zdarma námi provozovaný účetní systém Money S3 s on-line přístupem přes vzdálenou plochu.
Někteří klienti používají svůj účetní nebo ekonomický systém. V takovém případě naše účetní přistupuje do jejich systému a pracuje přes on-line přístup.
Obě varianty jsou možné a velice efektivní.

Platební příkazy

K účetním službám často připojujeme zpracování platebních příkazů. Na základě zaslaných faktur zpracujeme platební příkaz a odešleme ho do Vaší banky. Vaším jejiným krokem bude tyto platby autorizovat. Za včasné proplacení všech závazků odpovídáme na 100%.

Poradenství, zaškolení

Je nutné změnit procesy ve firmě a nevíte jak přizpůsobit účetnictví? Vaše nové procesy společně projdeme, zoptimalizujme a efektivně nastavíme.
Změnilo se Vaše personální obsazení ve firmě nebo jste rozšířili svůj tým? Novou osobu zodpovědnou např.za vystavování faktur zaškolíme a provedeme ji všemi potřebnými dovednostmi nejen v účetním systému.

Proč s námi?

Účetnictví a daně vám dnes udělá kde kdo. Co kdybyste k tomu dostali ještě pečlivost, lidský přístup a kopec dobré nálady?

Jsme členem Komory daňových poradců, řídíme se etickým kodexem a jsme pojištění.

Rozumíme mezinárodním účetním standardům a jsme na to certifikovaní.

15 let pomáháme malým i nadnárodním, výrobním i obchodním firmám.

Svým klientům účtujeme služby až po prvním měsíci spokojené spolupráce.

garance-ikona2

Pokud během prvního měsíce zjistíte, že Vám vzájemná spolupráce nevyhovuje, nebudeme Vám účtovat žádné platby za odvedenou práci.

Rádi Vám nezávazně a zdarma zpracujeme nabídku na účetní a daňové služby naší kanceláře. Kontaktujte nás a získejte jeden měsíc naší práce ZDARMA.

 

Kontaktujte nás na tel. 602 789 889,
na e-mail lenka.cicvarkova@profieconomy.cz
nebo vyplňte své údaje a my se Vám ozveme.